Forum: Inne

Oddawac bezposrednie logowanie do "Staruszka" !

witam,

ja wiem, ze marketoidy "som" najwazniejsze i ich zdanie jest najmojsze, lecz gmeranie w serwerach i ustawienie odppwiedzi na
https://www.mbank.com.pl/
w zaleznosci od ustawien ciastek to juz idiotyzm, ktory zamiast zachecic do przejscia do (tfu!) nowego powodowac bedzie irytacje i spaaadekk przywiazanai do marki mBanku (jezeli takowa istnieje jeszcze na jakimkolwiek mierzalnym poziomie).
Otoz, kilka dni temu, na zlecenie marketoidow, pogmerano w ustawieniach w taki spsoob, iz jezlei ktos ustawi obsluge ciatek w taki sposob, ze po zamknieciu przegladarki ciastka sa automatycznie kasowane, to po wejsciu z "dziewidzej" (nowo otwartej) przegladarki na https://www.mbank.com.pl/ powoduje, ze przy pierwszym razie (a ten jest po kazdym zamknieciu przegladarki) serwerek przekierowuje na (tfu!) http://www.mbank.pl/login... z idiotyczna strona wyboru logowania do nowego (tfu!) lub starego, dopiero ponowne wybranie https://www.mbank.com.pl/ , kiedy ciastka sa juz zapisan, e powoduje brak przekierowania i wyswietlenie "staruszka".

Przy kazdym logowaniu musze dwa razy wpisywac adres!!! Po co taka zmiana konfiguracji? Jak wybieram https://www.mbank.com.pl/ to chyba po to aby zalogowac sie do "starego" ...
ODDAWAC BEZPOSREDNI BEZWARUNKOWY LINK DO STARUSZKA!

Z.

ps.'oD tErAZ bEndEm FybiErAdź kaZDoM kFotE pO DwADziScIa ZetA s BanKoMatoF


Odpowiedzi

Zmień widok

18

HAHA chyba ich przekonałeś bo przed chwilą zmienili strone logowania i teraz trzeba się dobrze przypatrzyć aby znaleźć linke do starego serwisu :)

Jeszcze godzine temu było tak:
http://niebezpiecznik.pl/...

Teraz jest tak:
http://postimg.org/image/...


Popieram. Zjebali logowanie. Kto tam pracuje? Czy wy jesteście normalni? Jak wasze rodziny z wami wytrzymują?


Ktoś już to napisał: gdyby nowy serwis był wspaniały, tak jak twierdzi mBank, to ludzie sami waliliby do niego drzwiami i oknami. Jeżeli jest jaki jest, to trzeba ludzi zmuszać siłą i nieczystymi chwytami, aby używali nowego serwisu.


No no, jak zmuszają już do nowego serwisu... chyba się zawiedli na klientach że potrafią myśleć i wybierać lepszy system :D
Od dawna mam dostęp do nowego ale nadal czuje się tam zagubiony natłokiem danych które są zupełnie niepotrzebne.


poziom napisał(a):
> HAHA chyba ich przekonałeś bo przed chwilą zmienili strone
> logowania i teraz trzeba się dobrze przypatrzyć aby znaleźć linke
> do starego serwisu :)
>
> Jeszcze godzine temu było tak:
> http://niebezpiecznik.pl/...
>
> Teraz jest tak:
> http://postimg.org/image/...

Ów, a już myślałem, że jestem skazany na nową platformę. A tu znowu zmienili panel logowania. Dzięki za wyprowadzenie z błędu!


Miało być "Ufff" :)


Jeśli wpisałem adres

https://www.mbank.com.pl/

to nie po to by tracić czas i oglądąć, to nowe paskudztwo.

Jak się źle poczuję (bo będac zdrowy na umyśle świadomie tego nie zrobię),
to sam ze strony głównej tam trafię.
Nie zamierzam psuć oczu na wytworze (labiryncie) waszego pacykarza.

Komu chcecie tą ciemnotę wcisnąć ?


10 minut temu dostałem przelew expresowy oraz wykonałem przelew wychodzący w nowym systemie. Nie ma go w historii. Nie ma najmniejszego śladu po tych dwóch operacjach w nowym systemie. W starym wszystko widać ok.

Ten nowy system zawsze ma takie lagi?


Tomecek napisał(a):
> Ten nowy system zawsze ma takie lagi?

tak


ale jak zalogujemy się z powrotem do starego wyglądu, to wszystko będzie widoczne? nie ma tak że po pierwszym zalogowaniu do nowego wyglądu - w starym też coś popierniczy?

pzdr.